Osalejad

Nimi Organisatsioon
Aet Rahe --
Aili Ilves Riigi Infosüsteemi Amet
Aivo Lepp Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Alo Lääne Riigikontroll
Andres Suurna Digira / eLabel
Anna Piperal Demokeskus
Anti Urm Sotsiaalministeerium
Ants Sild Baltic Computer Systems AS
Asse Sauga Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus (RMIT)
Ene Koitla Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus
Erki Urva Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus
Erkki Leego Hansson, Leego & Partner OÜ
Eve Vahter Riigikantselei
Hannes Kiivet Riigi Infosüsteemi Amet
Hanno Liiva AS Starman
Heiki Sibul Eesti Interneti SA
Hele-Mai Haav TTÜ Küberneetika Instituut
Hille Hinsberg Poliitikauuringute Keskus Praxis
Imbi Kivi-Sild Maanteeamet
Indrek Eensaar Kultuuriministeerium
Indrek Vimberg IKT Demokeskus
Jaagup Irve MTÜ Wikimedia Eesti
Jaak Vilo Tartu Ülikool
Janek Rozov Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Jevgeni Lazartšuk Riigikontroll
Joonas Pärenson Rahandusministeerium
Jüri Jaakson Tiigrihüppe SA
Jüri Jõema Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
Jüri Kahn Välisministeerium
Kaie Küngas Siseministeerium
Kaimo Käärmann-Liive Eesti Linnade Liit
Kalle Arula Riigi Infosüsteemi Amet
Karin Jaanson Haridus- ja Teadusministeerium
Karin Rits Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Katrin Hänni Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kaupo Sempelson Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Klen Jäärats Riigikantselei
Kristi Kivilo Vaata Maailma SA
Kristina Narusk Teenusmajanduse Koda
Kristjan Kaiklem Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kristjan Rebane --
Laur Lemendik Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus (RIKS)
Liia Hänni e-Riigi Akadeemia
Liisa Tallinn Riigi Infosüsteemi Amet
Liivia Mahlapuu Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus
Madis Ehastu Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Mait Heidelberg Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Marek Tiits Balti Uuringute Instituut
Marge Varma Riigikantselei
Margus Lehesaar Siseministeerium
Margus Mägi Registrite ja Infosüsteemide Keskus
Margus Noormaa Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus (RMIT)
Mari Mägi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Marko Mäe Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus (RMIT)
Mart Laanpere Tallinna Ülikool
Mart Laas Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Martin Öövel Justiitsministeerium
Meelis Kitsing Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Meelis Kiviselg Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT)
Meelis Riimaa RMIT
Mehis Sihvart Registrite ja Infosüsteemide Keskus
Merle Küngas Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT)
Mihkel Tikk Riigi Infosüsteemi Amet
Mikk Vainik Riigi Infosüsteemi Amet
Märt Ibrus Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Niilo Saard Fujitsu Services AS
Oliver Ojamaa Riigikantselei
Oliver Väärtnõu Riigikantselei
Oliver Öpik Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT)
Peeter Pikka Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Piret Aro Riigi Infosüsteemi Amet
Priit Alamäe Nortal
Priit Kallas Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus (KeMIT)
Priit Soom Tehnilise Järelevalve Amet
Ragmar Saksing Proekspert
Raigo Uukkivi Tehnilise Järelevalve Amet
Rein Kauber Maaamet
Ruth Annus Siseministeerium
Siim Tuisk Tartu Ülikool
Taavi Ruudi Välisministeerium
Taavi Valdlo Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium
Tiit Paananen Skype
Tiit Tammiste EMT / Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
Toomas Vaks Riigi Infosüsteemi Amet
Tõnu Nirk Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Urmas Kõlli Datel AS / Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
Urmo Parm Andmekaitse Inspektsioon
Ülle Laur Sotsiaalministeerium


Voog. Tee ise koduleht!